bbank
29 اسفند 1401 - 17:43

شادی خانواده‌هایی که در آستانه نوروز صاحب فرزند می‌شوند

این روزها در آستانه نوروز و بهار طبیعت خانواده هایی هستند که با قدوم و تولد نوزاد و فرزند خود عید را با شادمانی چند برابر آغاز می‌کنند.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، این ایام با فرا رسیدن روزهای پایانی سال و نزدیکی به عید نوروز و بهار طبیعت جنب و جوش دیگری در بین مردم شهرهای مختلف کشور ایجاد شده است که از آن جمله در شهر اراک نیز از هفته‌های گذشته مردم استان مرکزی در حال تلاش برای استقبال از نوروز و فرارسیدن بهار طبیعت هستند.

در این بین خانواده‌ها و زوج‌های جوانی که در آستانه بهار طبیعت از ارمغانی الهی و شیرین هدیه گرفته‌اند و این روزها صاحب فرزند شده‌اند در کنار شادی برای فرارسیدن بهار طبیعت، نوروز خود را با خوشحالی و شادمانی بیشتری جشن می‌گیرند.

خبرنگاران خبرگزاری تسنیم با حضور در مراکز درمانی استان مرکزی در گفت‌وگو با خانواده‌هایی که در ایام پایانی سال و روزهای منتهی به نوروز صاحب نوزاد شده‌اند به گفت‌وگو پرداخته است‌.

خانواده‌ها از تولد نوزاد نو رسیده در شعف و شادمانی هستند، مادرها، پدرها، عمه‌ها، خاله‌ها، عموها و... در این ایام با خوشحالی و شادمانی تولد نوزاد را یک ارمغان الهی می‌دانند.

گزارش ویدئویی خبرنگار تسنیم از نوزادان نو رسیده در آستانه عید نوروز و بهار طبیعت در شهر اراک در زیر می‌آید: 

 

 

انتهای پیام/711/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1102062